Co dále připravujeme?

Kavárna & Pražírna na okraji křivoklátských lesů

  Mimo kavárnu, máme i další plány, které chceme realizovat a věříme, že si své příznivce najdou. Při první prohlídce prostoru nás okouzlil prostor sálu a hlavně jeho podium. Okamžitě nás napadlo, že nechat ho ladem by byla ta největší chyba. Historicky byl prostor využíván jako kino, a my věříme, že by dokázal skvěle sloužit také jako divadlo. A komu by měl dělat větší radost než dětem. Pokusíme se prostor připravit i pro představení malých divadýlek a ochotnických spolků. Budeme rádi, když nám pomůžete podobná představení zrealizovat a vykouzlit tak dětem úsměv na tváři.

  První pomoc přišla nečekaně mimo obcec a dnes nás navštivil člověk, který podobným snahám fandí a pomůže nám zrekonstruovat systém otvírání opony. I když to nebude snadné, tak si jeho pomoci moc vážíme a děkujeme za ní!

  Prostor před pódiem chceme dále využít na další aktivity, které věříme, že najdou svoje fanoušky. Přemýšlíme o vytvoření galerie, kde bude možné vystavovat fotografie, vyrobky nebo cokoliv, co může pomoci mladým umělcům z obce i okolí prezentovat svoje dovednosti a schopnosti. Budeme rádi, když se prostor využije a třeba narazíme na talenty, o kterých ani nevíme.

  Děkujeme za podporu

  Tags:
  Sdílet