Kdo stojí za našimi dortíky?

Kavárna na okraji křivoklátských lesů

Adéla Birošová

je mladá maminka, manželka, mažoretka, která se od dětství zúčastňuje mistrovských soutěží v mažoretkovém sportu, kde si drží titul Mistryně světa. V době pandemie se začala více věnovat cukrářské činnosti a pečení naprosto propadla. Trénink nových dobrot ocenili zejména kamarádi a sousedé, kteří se hrdě chopili role odborné poroty. S každým novým dezertem se prohloubila vášeň k pečení a touha po zdolání dalších cílů.

Po oslovení, zda by nechtěla péct pro naší kavárnu neváhala ani minutu. “Je to pro mě obrovská výzva a neskutečně si toho vážím, chtěla bych se zdokonalovat a posouvat své hranice. Baví mě vymýšlení nových dobrot a ráda předělávám klasiku do moderní formy. Mým cílem je vykouzlit vám svými dobrotami úsměv na tváři a největší odměnou jsou pro mě spokojení zákazníci, kteří si pochutnají a třeba se k nám i vrátí. Věřím, že s týmem Alfatau dokážeme velké věci. Všichni máme totiž stejný cíl – poctivě a s láskou”.

Adéla pro vás chystá nejen sladké dobroty, ale také skvěle peče, takže postupně u nás nejdete také třeba domácí kváskový chleba, plněné bagety, bulky a quiche.

Jsme rádi, že je Adela s námi v týmu, protože je to přesně člověk, který chce dál zlepšovat svojí práci a hlavně posouvat svoje hranice a nabízet kvalitní cukrářské výrobky. Díky tomu budete moci u Adél objednat také velké klasické dorty a užít si je doma s rodinou.

Sdílet
Nahoru