Pražírna

Kavárna & Pražírna na okraji křivoklátských lesů

  Proč si vybrat naší kávu?

  Jsme lokální pražírna. Chceme podporovat kvalitní kávou svoje okolí a jsme rádi, že jí můžeme nabídnout našim zákazníkům také v naší kavárně. Vybíráme kvalitní se skóre SCA přesahující 83 bodů. Kávu vybíráme od zahraničních ověřených dodavatelů, kteří pracují jen s těmi nejlepšími zrny. Chceme čerstvou kávu, pro nás i naše zákazníky. Proto pražíme dle potřeby v malých dávkách, aby byla naše káva vždy čerstvá. 

  Pražíme na nejmodernější technologii, která využívá indukčního tepla k ohřevu pražícího bubnu a díky tomu snižujeme výrazně spotřebu energie. Pražička také využíva velmi přesného infračerveného paprsku k měření teploty kávových zrn a můžeme tak dokonale sledovat a zaznamenávat průběh pražení. To je také důvod, proč můžeme vybraný pražící profil opakovat ve stejné kvalitě a výsledku. 

  • Výběr zrna
  • Vytvoření
   pražicího profilu
  • Pražení
  • Balení
  • Odesílání

  Chcete naši kávu prodávat?

  Rádi podporujeme lidi, kteří si šlapou svojí cestu a víme z vlastní zkušenosti, že to není vůbec snadné. Proto nabízíme zajímavou možnost spolupráce, ať už se jedná o prodej naší kávy nebo její dodávání na mlýnek. 

  Jsme připraveni vám nabídnout spolupráci,která nezrujnuje váš rozjíždějící obchod – naopak budeme u toho s vámi a pomůžeme vám jak to jen půjde. Napište nám o více informací.

  Chcete kávu s vlastním logem?

  Žádný problém! Můžeme vám navrhnout vlastní obal a kávu do vašeho podniku tak dodávat v originálních baleních s logem vašeho podniku. A není to drahé! Nemusíte si u nás koupit desítky kilo kávy, aby mohla i u vás být originální káva k tomu vám poskytneme o kávě všechny informace, aby jste ji dokázali zákazníkům řádně představit a to do všech detailů. 

  Velkoobchod

  I když pražíme v malých dávkách jsme schopni zajistit kávu pro kavárny i obchůdky a to v nejvyšší kvalitě. V baleních po 250g, 1kg, ale také ve vratných obalech. Není problém.