Představujeme naši kávu

Kavárna & Pražírna na okraji křivoklátských lesů

Dnes proběhla milá návštěva v Liberci, kam nás zavedlo pátrání po dodavateli naší kávy. V místě starého vlakového skladiště vznikl nový prostor pražírny NORDBEANS. Jejich DOK jak se prostor jmenuje, slouží jako pražírna, pekárna a najdete zde vše co se jídla kávy týká. Rekonstrukce proměnila prostor v neuvěřitelně příjemné místo.

DOK Liberec, zázemí Nordbeans

Kdo jsou Nordbeans?

Kdo jsme? Nordbeans je pražírna výběrové kávy inspirovaná českými horami a severskou kávovou kulturou působící na trhu od roku 2015. Firmu založili bratři Martin a Karel Kozlové.

Co děláme? Pražíme výběrovou kávu a známe příběhy lidí, kteří za ní stojí. Sídlíme v Liberci a sázíme na dlouhodobá partnerství. Společně s farmáři usilujeme o to, abyste si svou kávu mohli vychutnat v opravdu špičkové kvalitě. Naší ambicí je patřit k nejzajímavějším pražírnám v celé Evropě. Také proto jsme aktivní v mezinárodní asociaci výběrové kávy SCA i Spolku výběrové kávy.

K dispozici budou jak kávy na espressa, filtry i speciální edice.

Dnes tak proběhlo vše, aby naše kavárna mohla přivítat při otevření právě kávu z NORDBEANS. Náš tým tak projde školením, které zaručí, že si kávu vychutnáte ve standardu, který si výběrová káva zaslouží.

logo Nordbeans
Pražírna v libereckém DOK pod taktovkou Nordbeans
Sdílet
Nahoru